Szkolenia dla Testerów ankieta 2022

Szkolenia

Loading

Szkolenia dla Testerów ankieta 2022 – to nasza kolejna inicjatywa spowodowana Waszą aktywnością i chęcią zdobywania wiedzy pod okiem specjalistów.

Dla kogo

Przedmiotowe szkolenia są dla Ciebie, chcesz zdobyć nowe umiejętności w obszarze automatyzacji testów, czy też poznać w jaki sposób możesz wesprzeć swój zespół przeprowadzając testy wydajnościowe, API, bądź automatyzować testy z wykorzystaniem Cypressa. Nie masz doświadczenia – są też możliwości dla osób chcących poznać podstawy testowania.

Naszą priorytetem jest efekt – czyli skuteczna nauka, dlatego też na szkolenia są w małych grupach, tak by każdy mógł nauczyć się jak najwięcej.

Ankieta

Jeżeli jesteś zainteresowany/a szkoleniem, skorzystaj z anonimowej ankiety – abyśmy mogli poznać Wasze potrzeby – nikt nie zna bardziej Waszych potrzeb niż Wy sami.

Jeżeli interesuje Cię oferta szkoleniowa dla Twojej organizacji – napisz wiadomość na redakcja@dlatesterow.pl by ustalić termin, warunki i zakres szkolenia.

Podsumowanie

Szkolenia dla Testerów ankieta 2022 – to wpis mając włączyć Was jako społeczność w tworzenie szkoleń które będą wartościowe dla Was. Nowością jest to, że szkolenie jest jednodniowe i da Ci bardzo dobry background pod późniejszą naukę.
Jeżeli będziecie oczekiwali dłuższych szkoleń – jesteśmy do dyspozycji.

Szkolenia będą efektem Waszego głosowania w ramach ankiety.

Zachęcamy też do zapisu na newsletter dzięki któremu otrzymacie newsy na temat serwisu, kupony na szkolenia u nas, oraz u partnerów.