usługi.dlaTesterów.PL – dbaj z nami o jakość

News Ogłoszenia

Loading

usługi.dlaTesterów.PL – dbaj z nami o jakość. Jak witać Nowy Rok to z przytupem. Przeczytaj niniejszy wpis, odwiedź nowy serwis https://uslugi.dlatesterow.pl/ i zobacz jak możemy wspólnie zadbać o jakość.

Co to będzie?

Serwis https://uslugi.dlatesterow.pl/ to kolejna gałąź w działalności serwisu dlaTesterów.PL. Kiedy w 2019 roku stworzyłem koncept prowadzenia serwisu dla testerów oprogramowania – chciałem po prostu dzielić się wiedzą. Dzielenie się wiedzą sprawia mi radość, więc od czasu uruchomienia serwisu – każdego tygodnia – publikuje minimum jeden wpis. Jak możecie zauważyć te wpisy wyróżniają się bardzo często innym podejściem. Nie są to kolejne wpisy – jak zostać junior testerem (tak jest kilka takich wrzutek). Nie skupiam się na tematach związanych wyłącznie z tematami dla początkujących. Niestety często robi to duża część serwisów – często głownie w celach sprzedania kursów. Ja chciałem skupić się w dużej mierze na tematyce takiej – której nie ma nigdzie indziej. Jak to zrobić – czerpać z doświadczeń swoich, wyzwań czy nawet problemów które musiałem pokonać.

Wasze sygnały, komunikacja z Waszej strony – dała mi asumpt do tego aby zaproponować Wam szkolenia zewnętrzne z moim udziałem. Jakie były podstawowe założenia – cena konkurencyjna rynkowo + JAKOŚĆ SZKOLENIA – tak by feedback po był zawsze pozytywny. Kilka spotkań w ramach szkoleń z JMetera, Cypressa, Postmana dla ludzi z wewnątrz czy też dla organizacji pozwoliły mi zaoferować Wam takie usługi. Zbudowane relacje w trakcie szkoleń, obserwowanie obecnego rynku testerów – również w zakresie w przyszłości łączenia dobrych testerów z fantastycznymi organizacjami!

Co ważne – chciałbym aby serwis dlaTesterów.PL dalej był miejscem gdzie będziemy przekazywać wiedzę bezpłatnie w formie cotygodniowych wpisów. Drugi serwis będzie projektem stricte komercyjnym – ale działających dalej pod jednym brandem.

Jak to będzie wyglądać

Poniżej zrzut ekranu pierwszej strony – projektu w formie MVP. Jak wiadomo MVP – jeszcze będzie posiadało niedociągnięcia, jakieś zdjęcia z template na którym bazowałem. Będzie też brakować sekcji, które dopiero będą tworzone i rozwijane. Co jest jednak najważniejsze? Otwarcie się w 2024 roku na rynek i zaproponowanie organizacjom dużym i małym usług. Kiedy lepiej zacząć niż ze startem Nowego Roku!


Dlaczego MY?

Moim priorytetem i najważniejszą działką jest temat związany z szeroko-rozumianym Quality Assurance i Testowaniem Oprogramowania. Wspieranie w zapewnianiu jakości – poprzez wykorzystywania doświadczenia mojej osoby, moich przyjaciół a także partnerów z którymi pracuje na co dzień.

Tak – otrzymałem rekomendacje od największych organizacji w zakresie Quality Assurance jak: Cypress IO, K6 (z grupy Grafana Labs), czy Browserstacka (największe narzędzie do testów w Chmurze). Ponadto wsparcia udzieliły mi osoby znane z rynku IT. Wymienić można: Maciej Kofel ze Szkoły Security czy Adrian Sasin ze Szkoły Kierowników IT. Ponadto CEO dużych organizacji, których wspierałem przy polskich i międzynarodowych projektach również udzielili mi rekomendacji. Dodatkowo feedback od moich kursantów ze szkoleń z Cypressa czy JMetera (flagowe). Kolejne rekomendacje już w drodze – także jak widzicie – warto zaufać!

Co dodatkowo

Jak już wspomniałem – pracuje z grupą przyjaciół, partnerami. Osoby te to specjaliści najwyższej rangi, z którymi realizowałem czy też realizuje do dzisiaj różnego rodzaju projekty.

  • Software Development
  • Web Development
  • Analiza Biznesowa
  • Cloud & DevOps
  • Product & Design
  • Project Management
  • UX & UI

Jeżeli chcesz poznać szersze możliwości współpracy – napisz na uslugi@dlatesterow.pl.

Podsumowanie

Wpis usługi.dlaTesterów.PL – dbaj z nami o jakość to kolejna część działań, którą chcemy wspierać organizację i ludzi w zakresie zapewniania dostarczenia jakościowego oprogramowania. Dodatkowo jako że postrzegamy jakość w szerszy sposób aniżeli tylko testowanie – to mamy też specjalistów z innych dziedzin aby wspierać całościowo tworzenie jakościowych projektów. Odwiedź nowy serwis https://uslugi.dlatesterow.pl/

… kochani czytelnicy, przyjaciele, obecni partnerzy i klienci oraz wszyscy z którymi najwiążemy relacje w najbliższych latach. Pamiętajcie – to ogłoszenie – to dopiero początek!