Kontakt

Loading

Kontakt z nami jest możliwy na kilka sposobów. Wszystko w zależności od Waszych preferencji. Poniżej podamy sposoby na kontakt poprzez e-mail, Slacka, Facebook i Twittera. Jest też możliwy kontakt telefoniczny, jednak będzie to opcja dostępna w przypadku wcześniejszego kontaktu w formie e-maila.

Email

Możemy kontaktować się z Wami za pośrednictwem poczty elektronicznej poprzez email:
redakcja@dlatesterow.pl.

Slack

Jest możliwość kontaktu za pośrednictwem za pośrednictwem Slacka. Możemy tam rozmawiać nie tylko o sprawach strony, ale też tworzyć społeczność testerską, która będzie poruszała inne tematy, np. takie których nie chcecie poruszać publicznie na Facebooku.
Kanał dostępny jest tutaj.

Facebook

Została też założona grupa na Facebooku by przedstawiać Wam na bieżąco jakie treści zostały wrzucone na stronę. Zapraszamy na Facebook. W stopce znajduje się widget, który w łatwy sposób przeniesie Was na oczekiwaną stronę.

Twitter

Dodatkowo aby powiadamiać Was o bieżących sprawach będziemy też korzystać z twittera. Zapraszamy do obserwowania nas na tym medium.

Linkedin

Powstała oficjalna strona na Linkedinie. Zapraszam do obserwowania by uzyskiwać za tym pośrednictwem najnowsze informacje. Profil dlaTesterów.PL na Linedin. 

Instagram

Zapraszamy do powstałej witryny na Insta. W ramach wpisów będziemy pokazywać dostępne gadżety serwisu, informację o wpisach, szkoleniach a także inne ciekawostki. Wpadaj do nas na Instagrama


Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z serwisem, lub umieszczeniem reklam, zapraszamy do odpowiednich działów.