Chrome wtyczki dla testerów cz. 3

 241 

Chrome wtyczki dla testerów cz. 3 jest trzecią częścią zbioru różnych wtyczek dla testerów, programistów i innych użytkowników. Z racji tego, że Google Chrome jest to najpopularniejsza przeglądarka internetowa, posiada wiele rozszerzeń. Te dodatki często potrafią ułatwić nam pracę. Dodatkowo często coś czego używają użytkownicy, powinniśmy używać i my by wszystko dobrze działało. 

Przeczytaj

Poznaj aplikację Jira

 218 

Poznaj aplikację Jira czyli narzędzie do zarządzania projektami, czy śledzenia błędów. Narzędzie należy do Atlassiana, czyli firmy odpowiedzialnej również za Trello. W ramach niniejszego wpisu poruszymy tylko kilka podstawowych kwestii. Bardziej zaawansowane tematy rozłożymy na czynniki w innych artykułach. 

Przeczytaj
Poznaj narzędzie Trello

Poznaj aplikację Trello

 237 

Poznaj aplikację Trello czyli narzędzie do organizacji i szeregowania projektów w przystępny, elastyczny i praktyczny sposób. W ramach niniejszego artykułu poznasz to narzędzie, zobaczysz łatwy sposób stworzenia swojego konta i późniejszej synchronizacji. Dodatkowo wskażemy z jakimi innymi narzędziami możemy zintegrować opisywaną aplikację. 

Przeczytaj

Firefox wtyczki dla testerów

 297 

Firefox wtyczki dla testerów jest pierwszą częścią zbioru różnych wtyczek dla testerów, deweloperów i innych użytkowników Firefoxa. Jest to temat bliźniaczy do poruszanego w zakresie przeglądarki Chrome. Z racji swojej popularności, przeglądarka ta stanowi ważne poletko testerskie. 

Przeczytaj