Chrome pluginy TOP 10

Loading

Chrome pluginy TOP 10 jest kolejną częścią zbioru różnych wtyczek dla testerów, programistów i innych użytkowników. Z racji tego, że Google Chrome jest to najpopularniejsza przeglądarka internetowa, która posiada wiele rozszerzeń, wraz z rozwojem serwisu, będziemy proponować kolejne alternatywy. Z racji tego, że seria cieszy się Waszym uznaniem, przygotowałem własne TOP 10 – mam nadzieje, że Wam się przyda. 

Przeczytaj

Narzędzia wspierające testy Accessibility

Loading

Narzędzia wspierające testy Accessibility to kolejny wpis w którym chcemy Wam pokazać możliwości różnych narzędzi wspierających naszą pracę. Przyszłość internetu należy do tych, którzy dbają o dostępność! Odkryj narzędzia, które nie tylko ułatwiają testowanie dostępności stron i aplikacji, ale także kształtują przyszłość online. W dzisiejszym cyfrowym świecie narzędzia wspierające testy dostępności stanowią klucz do tworzenia bardziej inkludujących produktów. Poznaj, jakie innowacje czekają nas w tej dziedzinie i dlaczego warto być gotowym na zmiany

Przeczytaj

Postman test – Snippets – 2024

Loading

Postman test – Snippets – 2024 to post pokazujący listę różnych testów z których możecie korzystać wraz z tworzeniem testów na Postmanie. Opiszemy krótko kilka przydatnych przypadków, którymi możemy potwierdzić zwracane informację z ramach naszych zapytań. Poznaj podstawowe zasady działania aplikacji. Dla osób początkujących prośba o zapoznanie się z artykułem o metodach HTTP.

Przeczytaj

Grafana – wsparcie dla testerów

Loading

Grafana – wsparcie dla testerów to kolejny wpis prezentujący Wam narzędzia które możemy wykorzystywać w ramach naszej pracy. Grafana, kluczowe narzędzie w arsenale każdego testera oprogramowania, przeistacza się w niezbędnego sojusznika w codziennych wyzwaniach związanych z analizą danych. Ten artykuł rzuca światło na to, jak Grafana może służyć testerom, ułatwiając im życie dzięki swoim zaawansowanym funkcjom wizualizacji i monitoringu.

Przeczytaj

Alternatywne narzędzia dla Browserstacka

Loading

Alternatywne narzędzia dla Browserstacka. Testowanie aplikacji webowych, desktopowych i mobilnych na różnych przeglądarkach i urządzeniach mobilnych jest bardzo ważne, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenie użytkownikom. Istnieje wiele narzędzi do testowania aplikacji na różnych przeglądarkach, w tym CrossBrowserTesting, Sauce Labs, LambdaTest, Perfecto. W artykule omówimy każde z tych narzędzi, ich możliwości i przedstawimy ich zalety.

Przeczytaj

Chrome wtyczki dla testerów cz. 9

Loading

Chrome wtyczki dla testerów cz. 9 jest kolejną częścią zbioru różnych wtyczek dla testerów, programistów i innych użytkowników. Z racji tego, że Google Chrome jest to najpopularniejsza przeglądarka internetowa, która posiada wiele rozszerzeń, wraz z rozwojem serwisu, będziemy proponować kolejne alternatywy. 

Przeczytaj