Narzędzia wspierające testy Accessibility

Loading

Narzędzia wspierające testy Accessibility to kolejny wpis w którym chcemy Wam pokazać możliwości różnych narzędzi wspierających naszą pracę. Przyszłość internetu należy do tych, którzy dbają o dostępność! Odkryj narzędzia, które nie tylko ułatwiają testowanie dostępności stron i aplikacji, ale także kształtują przyszłość online. W dzisiejszym cyfrowym świecie narzędzia wspierające testy dostępności stanowią klucz do tworzenia bardziej inkludujących produktów. Poznaj, jakie innowacje czekają nas w tej dziedzinie i dlaczego warto być gotowym na zmiany

Przeczytaj

Grafana – wsparcie dla testerów

Loading

Grafana – wsparcie dla testerów to kolejny wpis prezentujący Wam narzędzia które możemy wykorzystywać w ramach naszej pracy. Grafana, kluczowe narzędzie w arsenale każdego testera oprogramowania, przeistacza się w niezbędnego sojusznika w codziennych wyzwaniach związanych z analizą danych. Ten artykuł rzuca światło na to, jak Grafana może służyć testerom, ułatwiając im życie dzięki swoim zaawansowanym funkcjom wizualizacji i monitoringu.

Przeczytaj

Alternatywne narzędzia dla Browserstacka

Loading

Alternatywne narzędzia dla Browserstacka. Testowanie aplikacji webowych, desktopowych i mobilnych na różnych przeglądarkach i urządzeniach mobilnych jest bardzo ważne, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenie użytkownikom. Istnieje wiele narzędzi do testowania aplikacji na różnych przeglądarkach, w tym CrossBrowserTesting, Sauce Labs, LambdaTest, Perfecto. W artykule omówimy każde z tych narzędzi, ich możliwości i przedstawimy ich zalety.

Przeczytaj

Narzędzia dla testerów webowych

Loading

Narzędzia dla testerów webowych to przegląd różnych narzędzi dostępnych online, które mogą pomóc nam testerom w pracy z aplikacjami webowymi. Wpis ten zawierać będzie wykaz bezpłatnych narzędzi służących przy wielu testach. Wymienić możemy m.in. szybkość ładowania stron, generatory danych, porównywanie danych. 

Przeczytaj