Narzędzia dla testerów webowych

 875 

Narzędzia dla testerów webowych to przegląd różnych narzędzi dostępnych online, które mogą pomóc nam testerom w pracy z aplikacjami webowymi. Wpis ten zawierać będzie wykaz bezpłatnych narzędzi służących przy wielu testach. Wymienić możemy m.in. szybkość ładowania stron, generatory danych, porównywanie danych. 

Przeczytaj

IDE dla Javy

 509 

IDE dla Javy. IDE czyli Integrated Development Environment to narzędzie do pisania kodu. Na rynku jest wiele narzędzi dla deweloperów w którym można pisać kod. Jedne są bardziej intuicyjne, drugie mniej. Dodatkowo, niektóre narzędzia są całkowicie bezpłatne, część zaś posiada wersje darmowe i płatne.  

Przeczytaj

Narzędzia do komunikacji

 448 

Narzędzia do komunikacji czyli czego używamy w ramach pracy zdalnej. Poznaj Microsoft Teams, Slack, Hangouts, Skype czy Team Speak lub Zoom. Wydaje się, że w obecnych czasach stabilna i wielofunkcyjna aplikacja do komunikacji to nieodłączny element naszej pracy. Przez lockdown zdecydowanie zwiększyła się potrzeba na stabilne komunikatory. 

Przeczytaj

SOAP UI wprowadzenie

 650 

SOAP UI wprowadzenie do aplikacji do testowania usług sieciowych. Jest to aplikacja typu Open Source, która posiada również wersję PRO. Razem z aplikacją niezależnie czy korzystamy z REST czy SOAP lub innych popularnych protokołów API lub IoT. Dzięki SoapUI Pro masz pełną funkcjonalność testowania przepustowości.

Przeczytaj