Donate dlaTesterów.PL

Donate

Loading

Donate dlaTesterów.PL to kategoria propagująca wspieranie serwisu przez społeczność testerską za pośrednictwem serwisu PayPal. Pieniądze z tej zbiórki będą przeznaczone na dalszy rozwój serwisu, pokrywanie kosztów i wiele innych rzeczy.

Na co dokładnie pójdą pieniądze?

Obecnie serwis jest w formie początkowego rozwoju. Dzięki wspieraniu nas przez Donate będziemy mieli możliwość rozwoju. Taaa jasne, każdy tak pisze, jaki rozwój, konkrety. Pewnie, oto i one:
Chcemy zapewnić Wam jak najwięcej treści na stronie – na datę pisania niniejszego posta, wpisów testerskich jest ponad 60, co jak na start strony jest chyba dobrym wynikiem. Założeniem jest by minimum raz w tygodniu dodawać treści które mogą być dla Was wartościowe. Jakie to będą treści – będzie wynikać pośrednio od Was. Możecie kontaktować się z nami i składać propozycje, a my także będziemy analizować ruch za pośrednictwem Google Analytics.

Plany

Dodatkowo osoby wspierające w przyszłości będą miały korzyść. Chcemy by w przyszłości serwis posiadał własne kursy online. Dla osób wspierających ceny za takie kursy będą atrakcyjne. Dodatkowo będziemy rozmawiać z innymi podmiotami o afiliacjach, ale by były one korzystne dla wszystkich. Wiadomo jest, że wejście w programy afiliacyjne daje wartość podmiotowi aflijującemu i ten na rzecz kogo to robimy. My chcemy by korzyść była również dla trzeciego podmiotu – czyli klienta. Jak to ma działać? Klient kupując za naszym pośrednictwem otrzymywałby rabat u podmiotu u którego zakupił.

 

Podsumowanie

Donate dlaTesterów.PL to propozycja dla użytkowników, którzy będą odwiedzali naszą stronę. Będziemy starać się prezentować jak najwięcej treści, będących jak najlepiej przygotowanych merytorycznie. W zamian dajemy Wam możliwość dobrowolnego wsparcia. Dodatkowo będziemy zapraszać do wyłączania adbloka i kliknięcia co jakiś czas w reklamy z Googla by właściwie bez jakiegokolwiek wysiłku nas wspierać.