Konferencja Test:Fest 2023 – zapowiedź

News

Loading

Konferencja Test:Fest 2023 – zapowiedź to krótki artykuł o nadchodzącym wydarzeniu. Test:fest to bezpłatna jednodniowa konferencja zorganizowana przez grupę pasjonatów i wolontariuszy, która odbywa się we Wrocławiu. Świadomie została wybrana sobota na dzień konferencji, aby umożliwić uczestnictwo w tym wydarzeniu nawet najbardziej zapracowanym.

O wydarzeniu

We Wrocławiu powstaje wiele innowacyjnych projektów informatycznych, a tworzą je doświadczeni specjaliści z olbrzymią wiedzą. Specjaliści Ci korzystają z nowoczesnych narzędzi, technologii i technik.

Konferencja test:fest jest okazją do podzielenia się tą wiedzą w lokalnym środowisku, zaprezentowania jak na co dzień pracujem. Jest także miejscem do zintegrowania dość rozproszonej społeczności w naszym kraju.

Test:fest to konferencja skierowana przede wszystkim, dla tych dla których jakość oprogramowania to ważny temat. Jest ona zatem skierowana nie tylko inżynierów jakości oprogramowania, ale także wszelkich specjalistów z branży IT. Ponadto dla licznych firm i stowarzyszeń wspierających zapewnianie jakości.

Lista prelegentów czy osób prowadzących warsztaty

Jeżeli chcesz odwiedź stronę https://testfest.pl/rok-2023/prelegenci-2023/ i sprawdź aktualną listę prelegentów, prowadzących. Możesz również kontynyować wraz z nami i poznać osoby od których będzieci mogli zdobywać wiedzę:

Konferencja Test:Fest 2023 - zapowiedź - keynotes

Konferencja Test:Fest 2023 - zapowiedź - prelegenci

Konferencja Test:Fest 2023 - zapowiedź - panele

Konferencja Test:Fest 2023 - zapowiedź - warsztaty

Zapisy na konferencje

Jeżeli chcesz otrzymać bilet na konferencję test:fest 2023 wypełnij poniższy formularz.
Wszystkie zgłoszenia zostaną przeczytane i na ich podstawie zespół organizatorów wybierze kto otrzyma bilet więc warto zadać sobie trud i wypełnić zgłoszenie z uwagą.
Formularze przyjmowane są do 4.02.2023 do 23:59 – po polsku – formularz lub w języku angielskim. 

Informacje

Więcej informacji o Test:Fest na stronie: testfest.pl
lub w mediach społecznościowych:
Facebook: https://www.facebook.com/TestFestWroclaw/ 
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/test-fest/ 
Instagram: https://www.instagram.com/testfest.pl/
Twitter: https://twitter.com/test_fest_

Podsumowanie

Konferencja Test:Fest 2023 – zapowiedź to pierwszy artykuł z serii wpisów informujących o przedmiotowej konferencji.  Więcej newsów czy informacji o konferencjach i innych wydarzenia znajdziecie – tutaj.