Praktyki lub staż dla testerów – Euvic Camp 2023

Praca

Loading

Praktyki lub staż dla testerów – Euvic Camp 2023 to oferta dla osób chcących zacząć swoją karierę zawodową w testowaniu. Firma Euvic poszukuje osób chcących odbyć praktyki lub wziąć udział w stażu. Jeżeli interesujesz się programowaniem i chciałbyś wybrać ścieżkę developerską to również dobrze trafiłeś.

Nabór zakończony

Wstęp

Nie prześpij swojej szansy! Wybierz staż lub praktyki, a my obudzimy w Tobie prawdziwą pasję do IT!

Euvic Camp daje Ci możliwość wyboru drogi, którą wejdziesz do świata IT. To Ty i Twoje umiejętności zdecydujecie, którą z nich podążysz. Szereg ścieżek dla osób o różnych zainteresowaniach – testowanie, DevOps, programowanie (m.in. Flutter, .NET, NodeJS, React, PHP) czy UI/UX.

Możliwości

Grasz o staż? Dowiedz się, jakie niesie za sobą korzyści! To wyjątkowa droga dla tych, którzy nie boją się wyzwań i mają pokaźny zasób wiedzy. · Otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 4000 PLN · Czeka Cię trudniejsze zadanie rekrutacyjne i większe wymagania. · Otrzymasz dedykowane zadanie, objęte patronatem naszego klienta.
Pula miejsc stażowych jest ograniczona – nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!


Wybierasz praktyki? To zobacz, co Cię czeka! To nasza standardowa ścieżka praktyk, na które każdego roku aplikuje ponad 200 osób. Tą drogą kierujemy tych, którzy chcą zacząć od podstaw i wkraczają dopiero do świata IT. · Otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 1500 PLN · Czeka Cię krótsza rekrutacja. · Będziemy wymagali od Ciebie podstaw.

Wybierając jedną z dróg…

– Trafisz pod skrzydła kierowników projektów oraz deweloperów. Przejdą razem z Tobą każde zadanie, abyś szybko stał się samodzielnym.

– Wybierzesz swoją ścieżkę, a naszą rolą jest dopasowanie jej pod projekt. Będziesz robił to, co znasz i lubisz.

– Jeśli będziesz jednym z najlepszych stażystów lub praktykantów, to przedstawimy Ci propozycję dalszej współpracy.

Wybór

Wybierając staż lub praktyki, pamiętaj, że przez każdą ze ścieżek przeprowadzą Cię nasi przewodnicy: programiści oraz kierownicy projektów. Przy ich wsparciu rozwiążesz każde zadanie i szybko staniesz się samodzielny.
Ty wybierasz ścieżkę, którą chcesz podążać, a naszą rolą jest dopasowanie Twoich umiejętności pod konkretny, najlepszy dla Ciebie projekt. Będziesz robił dokładnie to, co znasz i lubisz!
Jeśli będziesz jednym z najlepszych stażystów lub praktykantów, przedstawimy Ci propozycję dalszej współpracy.

W chwili obecnej zachęcamy gorąco studentów oraz świeżo upieczonych absolwentów studiów do aplikowania w ramach przedstawionego programu.

Zadania kwalifikujące na staż, etapy rekrutacji oraz wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie: https://praca.euvic.pl/strefa-studenta-2023/

O firmie Euvic:

Jesteśmy na rynku IT już prawie 18 lat, co czyni nas stabilnym pracodawcą i lojalnym partnerem biznesowym. Mimo upływu czasu i rosnącej liczby klientów, wciąż jesteśmy firmą z duszą, tworzoną dla inżynierów IT, przez inżynierów IT. Wydobywamy z języków programowania to, co najlepsze. Patrzymy na technologie jak na narzędzia, które odpowiednio dobrane pozwalają nam tworzyć wielkie rzeczy! Skumulowaliśmy w Euvic ogrom wiedzy biznesowej i technologicznej, a to pozwoliło nam stać się jednym z największych na rynku ekspertów IT. Lubimy świeżość i wyzwania, dlatego eksperymentujemy, sprawdzamy i testujemy wszystkie ciekawe pomysły. Współpraca z klientami z całego świata to dla nas otwarte drzwi na różnorodność projektową i technologiczną.