Reklama ogólne informacje

Reklama

Loading

Reklama ogólne informacje na serwisie dlaTesterów.pl. Skontaktuj się z nami by zareklamować swój produkt na witrynie dla testerów oprogramowania. Poniżej przedstawimy kilka możliwości umieszczenia reklamy na naszym serwisie.

Banery reklamowe

Jeżeli jesteś zainteresowany możesz umieścić baner swojej organizacji na serwisie dlaTesterów.PL. Każdorazowo dostosowujemy umieszczenie reklamy (jej miejsce) i czas trwania wg. zapotrzebowania zleceniodawcy. Z racji faktu, że serwis jest w fazie rozwoju, możliwe jest uzyskanie korzystnej ceny względem okresu wyświetlania baneru / banerów. Wszelkie koszty ustalamy indywidualnie – zapraszamy do kontaktu redakcja@dlatesterow.pl. W przypadku chęci umieszczenia reklam – może być konieczność dostarczenia baneru odpowiedniej wielkości by móc prezentować banery w odpowiednich miejscach.

Artykuł sponsorowany

Jest możliwość opublikowania artykułu czy serii artykułów sponsorowanych na naszym serwisie. W zależności od tego, czy tekst będzie gotowy, czy też sporządzany przez nas cena będzie inna. Dodatkowo umożliwiamy możliwość długiego wyświetlania na stronie głównej, czy w konkretnym dziale. Dbając jednak o transparentność dla naszych użytkowników, zawsze będziemy informować o fakcie że artykuł jest sponsorowany.

Widgety w treściach artykułu

Jest możliwość widgetów / banerów w treściach artykułów z konkretnych kategorii. Wówczas w ramach każdego artykułu zostanie dodany baner gdzie po kliknięciu użytkownik zostanie przekierowany na stronę docelową.

Ogłoszenia

Przedstawiamy Wam też możliwość publikowania odpłatnych ogłoszeń – zapewne największe zainteresowanie będzie o pracę. Oczywiście mogą też być ogłoszenia związane z różnymi wydarzeniami – np. eventy, meetupy, szkolenia, kursy.

Inne formy reklamy

Jeżeli widzisz inne możliwości reklamowania na naszej stronie to również zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci i elastyczni, by móc spełnić oczekiwania Waszej organizacji.

Podsumowanie

Niniejszy wpis reklama ogólne informacje miał za zadanie przedstawić Wam możliwości promowania swojej firmy na naszym serwisie. Umieszczając reklamę na naszym serwisie wspierasz środowisko testerskie, możliwość szerzenia wiedzy i powstawania nowych bezpłatnych treści. Chcesz wesprzeć serwis, ale nie poprzez umieszczenie reklamy, możesz dorzucić donate dla nas.