dlaTesterów.PL poleca – Szkoła Kierowników IT

News

Loading

dlaTesterów.PL poleca – Szkoła Kierowników IT czyli krótka informacja na temat szkolenia dla osób chcących rozpocząć lub rozwijać swoją managerską ścieżkę. 

Wprowadzenie

„Często w firmach na stanowiska liderskie awansowani są ludzie najbardziej kompetentni technicznie lub z najdłuższym stażem. Docenienie kogoś za jego udział w tworzenie firmy to dobry pomysł, ale czy awans na ścieżkę managerską jest dla nich nagrodą czy może karą?

Zbyt często okazuje się, że umiejętności które ich doprowadziły do tego miejsca, stają się teraz ciężarem i przeszkodą. I nikt tego jasno nie mówi, więc pojawiają się błędy, brak efektów, frustracja oraz chęć powrócenia do swoich dawnych, technicznych zajęć. To nie wina tych awansowanych, to brak odpowiedniego wprowadzenia w rolę, wsparcia, opisania czym jest dobre zarządzanie i przywództwo.

Ale branża IT ma swoje sposoby na takie sytuacje.

O szkoleniu

Adrian Sasin, który opowiada w podcastach, na konferencjach i meetupach co zrobić, żeby być lubianym i kompetentnym Team Leaderem, Managerem, dwa razy w roku prowadzi nabór do programu rozwojowego, gdzie gwarantuje efekty.

Możesz już za dwa kliknięcia rozpocząć wspólną naukę ze wsparciem mentorów i innymi wspaniałymi liderami IT, żeby całościowo zadbać o swój rozwój i karierę. Zobaczysz jak możesz m.in.:

  • Budować współpracujące i wydajne zespoły IT
  • Skutecznie priorytetyzować i delegować zadania
  • Być bardziej zadowolonym ze swojej pracy
  • Zmotywować ludzi nie tylko finansowo
  • Skutecznie radzić sobie z trudnym pracownikiem
  • Dostosować styl działania i przywództwa do sytuacji
  • Działać tak by szef i biznes Cię chwalili.

A do tego będziesz mieć dostęp do wszystkich materiałów 24/7. Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco zerknij na cały program tutaj https://szkolakierownikow.pl/kurs

Zniżka

Specjalnie dla czytelników serwisu dlaTesterów.PL, Adrian przygotował kod rabatowy – 10%. Chcąc kupić szkolenie  w niższej cenie wejdź na stronę kursu a następnie wpisz kod dt10p

Podsumowanie

dlaTesterów.PL poleca – Szkoła Kierowników IT to wpis polecający szkolenie dla osób chcących poszerzyć swoje kompetencje kierownicze, liderskie czy managerskie. Wpis ma na celu nie tylko polecenie przedmiotowego kursu, ale też zwrócenie uwagi, że możemy szkolić się nie tylko w tematyce technicznej, ale także jako liderzy.