Podróż przez świat testowania

Podróż przez świat testowania

Książki

Loading

Podróż przez świat testowania to nowa pozycja na rynku książek dla testerów oprogramowania. Oficjalna sprzedaż książki ruszy wraz z dniem 30 października 2020 roku. Książka porusza podstawy testowania, gdzie fundamentem jest metodologia zawarta w ISTQB. Ponadto książka ma charakter kursu, dzięki któremu można przygotować się do poszukiwania pracy jako junior tester. Obecnie trwa przedsprzedaż książki, a jej wysyłka rozpocznie się 30 października 2020 roku. 

O czym i dla kogo

Książka porusza tematykę związaną z podstawami testowania. Fundamentem tej książki jest certyfikat ISTQB. Dla łatwiejszego zrozumienia tematyki i nabywania umiejętności czytelnik będzie miał możliwość wykonywania ćwiczeń. Autorki proponują wiele ćwiczeń, by dzięki nim rozwijać umiejętności i potwierdzać zdobytą wiedzę. Dzięki formule książki – kurs – stanowi bardzo dobry materiał dla osób kandydujących na stanowisko junior testera. 

Książka jest dedykowana osobom, które chcą się przebranżowić i zostać testerami oprogramowania. Dla osób chcących usystematyzować swoją wiedzę testereską, czy ją poszerzyć. Ciekawa też pozycja dla osób rekrutujących testerów – w celu zrozumienia pracy testera. 

Autorki

Za książkę odpowiedzialne są Karolina Pawłowska i Natalia Pawlak. Karolina po wycieczce po różnych kierunkach studiów i poznając różne ścieżki zawodowe, została testerką. Dodatkowo szkoli i doradza firmom w zakresie zapewnienia jakości. . Natalia jak stwierdza, trafiła do testowania przypadkiem. Zajęcie to polubiła i rozwija się w tym kierunku. Zajmuje się też zarządzaniem projektami, kierowaniem zespołami i prowadzeniem szkoleń. 

Bezpłatny fragment

Każdemu zainteresowanemu stylem w jakim książka jest napisana, dokładnym spisem treści czy jej formą polecam zapoznanie się z bezpłatnym fragmentem książki

Prezent dla czytelników

Książka jest dostępna na oficjalnej stronie funwithbugs.com. Użytkownik ma możliwość zakupu książki w formie papierowej, ebook lub w zestawie. 

Specjalnie dla czytelników  niniejszego serwisu przy zamawianiu książki wpisz w polu UWAGI hasło: dlaTesterów. W przypadku dodania takiego hasła, otrzymacie gratis do zamówienia.  

Podsumowanie

Podróż przez świat testowania to kolejna w ostatnich miesiącach pozycja na testerskim rynku. Dzięki bezpłatnemu fragmentowi będziecie sami w stanie ocenić, czy warto jest zakupić tą pozycję. Na koniec zapraszam by odwiedzać dział książki gdzie znajdują się informacje o innych książka dla testerów oprogramowania.