Szkolenia – dlaTesterów.PL – harmonogram

Szkolenia

Loading

Szkolenia – dlaTesterów.PL – harmonogram to wpis – na bieżąco aktualizowany – w którym (do czasu powstania nowej witryny) – będę umieszczał informacje na temat aktualny szkoleń online wraz z linkami. 

175

Liczba przeszkolonych osób w 2023 roku

320

Liczba godzin spędzona z kursantami

30

Liczba przeprowadzonych szkoleń

Dlaczego dlaTesterów.PL?

Programy szkoleń – obejmuje tematy praktyczne – które będą wykorzystywane w realnym testowaniu – podparte oczywiście wprowadzeniem teoretycznym – by zrozumieć holistycznie temat objęty kursem. 

Unikatowe elementy szkolenia – takie których nie spotkacie na innych kursach. Tematy przez które przebrnąłem samodzielnie, które wymagały wysiłku i zaangażowania. Prezentacja nie będzie miała formy skryptu który ktoś mi przygotował a ja bezrefleksyjnie będę go przechodził. Tematy objęte szkoleniem to mój autorski pomysł, który wprowadzi Was w temat testów wydajnościowych.

Indywidualne zaangażowanie – wskazane szkolenie prowadzę samodzielnie, na swoich materiałach którą udoskonalam ze szkolenia na szkolenie. Dziesiątki zadowolonych osób które przeszkoliłem w ostatnim kwartale – tylko napędzają mnie do dalszego rozwoju.

Mała grupa szkoleniowa – kolejny aspekt – ważny na takich eventach. Nie pakuje grup po 20-30-50 osób jak na słynnych bootcampach. Nie prowadzę szkoleń – jak to często się zdarza dla 15 osób – bo brak wówczas indywidualnego podejściach. Mniejsza grupa, lepsza komunikacja, możliwość angażowania uczestników.

Ćwiczenia – to są szkolenia z ćwiczeniami praktycznymi od początku. Jeżeli czegoś nie potrafisz – zrobimy to wspólnie. Nie bądź tylko słuchaczem, a aktywnym uczestnikiem i zrozum temat szkolenia zdecydowanie lepiej – by wiedzę – wykorzystać w realnym świecie. 

JMeter – testy wydajnościowe – szkolenie 2 dniowe – online

Przedmiotowe szkolenie jest dla Ciebie, jeżeli chcesz zdobyć nowe umiejętności w obszarze automatyzacji testów, czy też poznać w jaki sposób możesz wesprzeć swój zespół przeprowadzając testy wydajnościowe. Nie musisz posiadać wcześniejszego doświadczenia z automatyzacją testów ani z programowaniem. Szkolenie to jest adresowane do osób z minimalnych doświadczeniem, bądź też dla takich które doświadczenia nie posiadają. Ramowy plan spotkania: Pierwsze kroki z JMeterem, Instalacja, Struktura projektu, Testowanie aplikacji WWW, Testowanie API, Więcej praktyki, Tryb non-gui, Raporty, Tworzymy raporty z naszych testów, Integracje, JMeter dobre praktyki

Cena: 1500 zł netto. 

Najbliższy termin szkolenia: sprawdź teraz

Pełny program szkolenia.

Cypress IO – automatyzacja testów – szkolenie 2 dniowe – online

Przedmiotowe szkolenie jest dla Ciebie, chcesz zdobyć nowe umiejętności w obszarze automatyzacji testów z wykorzystaniem narzędzia Cypress. Ponadto jeżeli chcesz poznać w jaki sposób możesz wesprzeć swój zespół przeprowadzając testy automatyczne. Nie musisz posiadać wcześniejszego doświadczenia z automatyzacją testów ani z programowaniem. Szkolenie to jest adresowane do osób z minimalnych doświadczeniem, bądź też dla takich które doświadczenia nie posiadają.
Szkolenie prowadzone jest przez oficjalnego Ambasadora Cypressa na Polskę.
Ramowy program szkolenia – Informacje ogólne, Pierwsze kroki z JS, Pierwsze kroki z Cypressem, Projekt w Cypressie, Dodatki do Cypressa, Testowanie API, Testowanie w widoku Mobilnym, Więcej praktyki, Uruchamianie testów w trybie non-gui, Raporty, Dodatkowe informacje, Proces CI/CD, Podsumowanie. 

Cena 1500 zł netto

Najbliższy termin szkolenia: sprawdź teraz

Pełny program szkolenia.

 

Cypress IO – automatyzacja testów – szkolenie 1 dniowe – online

Przedmiotowe szkolenie jest dla Ciebie, chcesz zdobyć nowe umiejętności w obszarze automatyzacji testów z wykorzystaniem narzędzia Cypress. Ponadto jeżeli chcesz poznać w jaki sposób możesz wesprzeć swój zespół przeprowadzając testy automatyczne. Nie musisz posiadać wcześniejszego doświadczenia z automatyzacją testów ani z programowaniem. Szkolenie to jest adresowane do osób z minimalnych doświadczeniem, bądź też dla takich które doświadczenia nie posiadają.
Szkolenie prowadzone jest przez oficjalnego Ambasadora Cypressa na Polskę.
Ramowy program szkolenia – Informacje ogólne, Pierwsze kroki z JS, Pierwsze kroki z Cypressem, Projekt w Cypressie, Dodatki do Cypressa, Testowanie w widoku Mobilnym, Więcej praktyki,  Dodatkowe informacje, Podsumowanie. 

Cena 900 zł netto. 

Najbliższy termin szkolenia: sprawdź teraz

 

Postman – Jednodniowe Szkolenie Z Testów API

Przedmiotowe szkolenie jest dla Ciebie, chcesz zdobyć nowe umiejętności w obszarze automatyzacji testów API. Nie musisz posiadać wcześniejszego doświadczenia z narzędziem. W trakcie szkolenia dowiesz się wielu istotnych rzeczy – związanych z testowaniem API. Dowiesz się więcej o statusach i metodach http, przejdziesz przez praktyczne wykorzystanie narzędzia – tworzenie testów, weryfikacja odpowiedzi i tego co możemy testować, ponadto dynamiczne wykorzystywanie elementów które są w odpowiedziach. Ponadto zobaczysz jak korzystać z narzędzia chmurowego oraz desktopowego. Ponadto jak uruchamiać narzędzie w trybie non gui. Później przejdziemy też do tematu na topie – czyli wykorzystania AI w testowaniu API, a także wykorzystania Postmana do performance testingu. 

Pełny program szkolenia.

Cena 700 zł netto. 

Najbliższy termin szkolenia: sprawdź teraz

Inne szkolenia?

W prawej kolumnie znajduje się ankieta w ramach której zachęcam Was do głosowania – jakie szkolenia – w trybie jednodniowym Was interesują. 

 

Opinie

Super szkolenie z Cypressa

Rafał jako ambasador Cypressa na szkoleniu udowadnia dlaczego nim jest. Tłumaczy w sposób zrozumiały (wcześniej nigdy nie pisałem testów automatycznych) dzięki czemu po szkoleniu zacząłem pisać pierwsze testy które pomogły mi przy regresji. Fajnie też że pomógł mi po szkoleniu na Linkedinie z jednym problemem. Dzięki!

Kuba

QA

Fajne i przystępne

Hejka, dzięki za szkolenie z JMetera. Było fajnie wyjaśnione po co są te testy, jak je tworzyć i jak korzystać z JMetera w prawdziwej pracy. Przydatne przykłady które użyłam u siebie. Programiści zadowoleni z moich testów i informacji.

Zosia

Testerka

Prawdziwe szkolenia

Polecam szkolenia z serwisu dlatesterow. Mimo wybrania się na szkolenie entry-level z Cypressa – mogłem poukładać sobie swoje dotychczasowe doświadczenia, przeprowadzić testy, ale też zyskać wiedzę, jak niektóre rzeczy sobie ułatwić. Polecam

Szymon

QA Automation Engineer

Podsumowanie

Na zakończenie artykułu – Szkolenia – dlaTesterów.PL – harmonogram, chce Was gorąco zachęcić do udziału w szkoleniach, zapisz się już dzisiaj. Poznaj nas, zaufaj i wracaj po kolejne dawki wiedzy – nie tylko w ramach szkoleń, ale i cotygodniowych artykułów.

Jeżeli potrzebujesz innego terminu, chcesz zakupić voucher na szkolenie – by wykorzystać budżet szkoleniowy – napisz już dzisiaj. 
W przypadku chęci uczestnictwa w więcej niż jednym szkoleniu – a Twój budżet / budżet szkoleniowy jest niewystarczający – napisz.
Chcesz aby zorganizować szkolenie w Twojej firmie dla większej grupy osób – daj mi znać.

Kontakt:
e-mail: redakcja@dlatesterow.pl
tel. 574-110-335 (jeżeli nie odbieram – wyślij sms – oddzwonię).