szkolenia.dlaTesterów.PL – rozwijaj się z nami

News Ogłoszenia Szkolenia

Loading

szkolenia.dlaTesterów.PL – rozwijaj się z nami. Jak rozwijać się w zakresie testów – to tylko ze sprawdzonymi ludźmi. dlaTesterów.PL od kilku lat dostarcza Wam darmowe treści z zakresu testowania. Na Wasze życzenie – powstały pierwsze szkolenia. Z racji dużego zainteresowania – kontyunujemy tą drogę. Odwiedź nowy serwis https://szkolenia.dlatesterow.pl/ i zobacz jak możemy pomóc Ci w rozwoju. W zakresie pewnych szkoleń – będziemy gorąco polecać naszych przyjaciół którzy prowadzą szkolenia z zakresu testowania.

Co to będzie?

Serwis https://szkolenia.dlatesterow.pl/ to kolejna gałąź w działalności serwisu dlaTesterów.PL. Kiedy w 2019 roku stworzyłem koncept prowadzenia serwisu dla testerów oprogramowania – chciałem po prostu dzielić się wiedzą. Dzielenie się wiedzą sprawia mi radość, więc od czasu uruchomienia serwisu – każdego tygodnia – publikuje minimum jeden wpis. Jak możecie zauważyć te wpisy wyróżniają się bardzo często innym podejściem. Nie są to kolejne wpisy – jak zostać junior testerem (tak jest kilka takich wrzutek). Nie skupiam się na tematach związanych wyłącznie z tematami dla początkujących. Niestety często robi to duża część serwisów – często głownie w celach sprzedania kursów. Ja chciałem skupić się w dużej mierze na tematyce takiej – której nie ma nigdzie indziej. Jak to zrobić – czerpać z doświadczeń swoich, wyzwań czy nawet problemów które musiałem pokonać.

W styczniu 2023 uruchomiłem usługę https://uslugi.dlatesterow.pl/ – na którą zapraszam organizacje które poszukują wsparcia związanego z jakością.

Wasze sygnały, komunikacja z Waszej strony – dała mi też asumpt do tego aby zaproponować Wam szkolenia zewnętrzne z moim udziałem. Jakie były podstawowe założenia – cena konkurencyjna rynkowo + JAKOŚĆ SZKOLENIA – tak by feedback po był zawsze pozytywny. Kilka spotkań w ramach szkoleń z JMetera, Cypressa, Postmana dla ludzi z wewnątrz czy też dla organizacji pozwoliły mi zaoferować Wam takie usługi. Dlatego serwis https://szkolenia.dlatesterow.pl/ będzie miejscem gdzie będziecie mieli wyjątkowe, ciekawe i skuteczne szkolenia – które rozwiną Wasze skrzydła.

Co ważne – chciałbym aby serwis dlaTesterów.PL dalej był miejscem gdzie będziemy przekazywać wiedzę bezpłatnie w formie cotygodniowych wpisów. Serwis https://szkolenia.dlatesterow.pl/ będzie serwisem dotyczącym szkoleń – aby skutecznie wyeksportować tą tematykę na tą subdomenę.

Jak to będzie wyglądać

Poniżej zrzut ekranu pierwszej strony – projektu w formie MVP. Jak wiadomo MVP – jeszcze będzie posiadało niedociągnięcia – but done is better than perfect. Co jest jednak najważniejsze? Otwarcie się w 2024 roku na rynek i zaproponowanie Wam – moim czytelnikom, testerom – czegoś nowego w zakresie rozwoju.


Dlaczego MY?

Moim priorytetem i najważniejszą działką jest temat związany z szeroko-rozumianym Quality Assurance i Testowaniem Oprogramowania. Wspieranie w zapewnianiu jakości – poprzez wykorzystywania doświadczenia mojej osoby, moich przyjaciół a także partnerów z którymi pracuje na co dzień.

Tak – otrzymałem rekomendacje od największych organizacji w zakresie Quality Assurance jak: Cypress IO, K6 (z grupy Grafana Labs), czy Browserstacka (największe narzędzie do testów w Chmurze). Ponadto wsparcia udzieliły mi osoby znane z rynku IT. Wymienić można: Maciej Kofel ze Szkoły Security czy Adrian Sasin ze Szkoły Kierowników IT. Ponadto CEO dużych organizacji, których wspierałem przy polskich i międzynarodowych projektach również udzielili mi rekomendacji. Dodatkowo feedback od moich kursantów ze szkoleń z Cypressa czy JMetera (flagowe). Kolejne rekomendacje już w drodze – także jak widzicie – warto zaufać!

Jakie szkolenia planuje

Jak już wspomniałem – pracuje z grupą przyjaciół, partnerami. Osoby te to specjaliści najwyższej rangi, z którymi realizowałem czy też realizuje do dzisiaj różnego rodzaju projekty.

Jeżeli chcesz zostać naszym trenerem – napisz na szkolenia@dlatesterow.pl – zacznij z nami fantastyczną drogę a także skorzystaj z korzystnych warunków współpracy.

W drodze są m.in. szkolenia:

  • JMeter – średnio zaawansowany – szkolenie z testów wydajnościowych – szkolenie jednodniowe
  • Wprowadzenie do testów Security dla testerów oprogramowania – szkolenie jednodniowe
  • DevTools i pluginy dla testerów oprogramowanie – szkolenie jednodniowe
  • Selenium z Javą – wraz z Serenity BDD – szkolenie z testów automatycznych – szkolenie dwudniowe
  • Playwright z JS od podstaw – szkolenie z testów automatycznych – szkolenie dwudniowe
  • Smart Test Manager – szkolenie jednodniowe
  • NightWatch JS od podstaw – szkolenie z testów automatycznych – szkolenie jednodniowe
  • … i inne o których wkrótce

Prezent

Prezent dla Was – kupon StartSzkolen25 dzięki któremu macie 25% rabatu na szkolenia oferowane przez serwis. Kupon ważny tylko do końca lutego. Zastanów się – szkolenia – najtańsze na rynku. Dodatkowo 25% rabatu – co to daje? Rozwój w bardzo dobrej cenie. Kupon nie obejmuje voucherów.

Podsumowanie

Wpis szkolenia.dlaTesterów.PL – rozwijaj się z nami to kolejna część działań, którą chcemy wspierać organizację i ludzi w zakresie rozwoju dla testerów. Odwiedź nowy serwis https://uslugi.dlatesterow.pl/. Zapoznaj się z ofertą szkoleniową, zapisz się i sprawdź. Chcesz abyśmy zrobili dedykowane szkolenie w Twojej organizacji – zapraszamy. Brakuje Ci jakiegoś szkolenia – daj znam znać – znajdziemy odpowiednią osobę – mistrza w swojej dziedzinie – która wesprze Was w danym temacie.