Visual Studio Code skróty klawiszowe

Ogólne

Loading

Visual Studio Code skróty klawiszowe to kolejny wpis z ogólnych zagadnień dla wszystkich którzy interesują się automatyzacją testów. Dzięki kilku prostym tipom będziecie mogli wykonywać niektóre czynności szybciej, wygodniej i łatwiej.

Wstęp

Każdy kto tworzy testy automatyczne lub jakikolwiek inny kod w IDE, wie jak ważna jest wiedza z zakresu skrótów klawiszowych. Wiadomo, że najważniejszym jest starter pack ze stackoverflow – ctrl + c oraz ctrl + v. Jednak żarty na bok, ten wpis będzie minimalistyczny, ale dzięki niemu zawsze pod ręką będziemy posiadać listę ze skrótami klawiszowymi.

Skróty klawiszowe

Poniżej oficjalna tabelka wraz ze skrótami klawiszowymi dla VSC. Jeżeli chcesz pobierz, wydrukuj i korzystaj tak by wygodnie tworzyć kod.

Visual Studio Code skróty klawiszowe - skróty klawiszowe

Podsumowanie

Na zakończenie artykułu – Visual Studio Code skróty klawiszowe to kontynuacja informacji z zagadnień ogólnych – tym razem pokazujemy Wam polecenia dla innego IDE. Dodatkowo jak w tym wpisie będziemy starali się przedstawić różne alternatywy dla InteliJ, czy Eclipse O innych zagadnieniach ogólnych piszemy w niniejszym dziale.