Drugie urodziny serwisu dlaTesterów.PL

Organizacyjne

Loading

Dzisiaj świętujemy drugie urodziny serwisu dlaTesterów.PL. Serwis powstał w okresie trwania covidu, kiedy firmy przechodziły na krótszy czas pracy. Wówczas w trakcie wolnego czasu, zaczęła powstawać koncepcja, został wybrany wzorzec WordPressowy, także zakupiono serwer i domenę. 

Podsumowanie artykułowe

W trakcie dwóch lat powstało ponad 190 wpisów. Ich liczba jest wyższa niż początkowo zakładałem. Standardem miało być przygotowywanie i publikowanie jednego wpisu w tygodniu. Suma jednak pokazuje, że udało się podzielić z Wami wiedzą w szerszym zakresie. Materiały tworzone na serwisie są inne, aniżeli na portalach podobnych na rynku. Często poruszamy tematykę która nie jest dostępna w żadnym innym miejscu i w ramach knowledge sharingu – przekazujemy często swoje know-how aby Wam – jako społeczności było łatwiej Wam sprostać różnym wyzwaniom. 

Social Media

Serwis dlaTesterów.PL posiada różnego rodzaju social media. Zapraszam Was do polubienia naszych fanpage na:
Facebook
Twitter
Linkedin

Zachęcamy to like każdego z social mediów, gdzie z czasem będzie coraz więcej ciekawego contentu. W tym powstaje koncepcja wpisów dostępnych wyłącznie dla osób śledzących social media. 

Wizyty i odsłony

Z miesiąca na miesiąc rozpoczynaliśmy kilku/kilkunastu odsłon dziennie. Dzisiaj możemy się pochwalić ilością nawet 11k odsłon w miesiącu. Do rozwiązania mamy problem z wtyczką, która nie zlicza wszystkich wizyt w artykułach, natomiast przy tej informacji opieramy się o dane z GA. 

Promocje

Obecnie sami nie prowadzimy komercyjnych kursów, jednak oferujemy zniżki za pośrednictwem reflinków do innych serwisów. Wszystko umieszczone jest we wpisie zniżki od serwisu dlaTesterów.PL

Szkolenia

Temat kursów i szkoleń – może jednak zaistnieć jeżeli to Wy jako czytelnicy będziecie tym zainteresowani to chętnie podejmiemy się takiego wyzwania. Jaki przedmiot szkoleń jest możliwy?

  • Automatyzacja testów z wykorzystaniem Cypressa;
  • Testy wydajnościowe z JMeterem;
  • Postman i testy API;
  • Szkolenie wprowadzające do automatyzacji w Cypress, wydajności z JMeter oraz Security.

Z założenia szkolenia miałyby być on-line (1-2 dniowe) a ceny atrakcyjne względem rynkowych. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany szkoleniem – daj nam znać na e-mail – redakcja@dlatesterow.pl

Jest to rzecz na tyle istotna, gdyż w razie wyrażenia przez Was chęci, będziemy chcieli przygotować dla Was ciekawą ofertę. W zakresie merytoryki – wystarczy przeczytać nasze wpisy – w których dzielimy się wiedzą w wielu dziedzinach i przedstawiamy też rozwiązania autorskie – niedostępne w innych miejscach. 

Dołącz do zespołu

Chcesz napisać artykuł lub więcej artykułów dla serwisu dlaTesterów.PL? Chcesz wyróżnić się spośród kandydatów, że jesteś bardziej proaktywny/a aniżeli pozostali. Napisz do nas na e-mail redakcja@dlatesterow.pl. Wskaż w jakiej tematyce chciałbyś/chciałabyś podzielić się wiedzą. 

Podsumowanie

Drugie urodziny serwisu dlaTesterów.PL to wyjątkowy dzień. Codzienna praca pokazała, że przez dłuższy okres można tworzyć content i przekazywać bezpłatnie wiedzę. Większość informacji która jest przekazywana pochodzi z praktyki, czy zainteresowania kwestiami testerskimi.