Rocznica serwisu dlaTesterów.PL

Organizacyjne

Loading

Dzisiaj świętujemy rocznicę serwisu dlaTesterów.PL. Serwis powstał w okresie trwania covidu, kiedy firmy przechodziły na krótszy czas pracy. Wówczas w trakcie wolnego czasu, zaczęła powstawać koncepcja, został wybrany wzorzec WordPressowy, także zakupiono serwer i domenę. 

 

Podsumowanie artykułowe

W trakcie ostatniego roku, licząc przygotowane wpisy na start – suma przekroczyła 135 artykułów. Ich liczba jest wyższa niż początkowo zakładałem. Standardem miało być przygotowywanie i publikowanie jednego wpisu w tygodniu. Suma jednak pokazuje, że udało się podzielić z Wami wiedzą w szerszym zakresie. 

Social Media

Serwis dlaTesterów.PL posiada różnego rodzaju social media. Zapraszam Was do polubienia naszych fanpage na:
Facebook
Twitter
Linkedin

Wizyty i odsłony

Z miesiąca na miesiąc rozpoczynaliśmy kilku/kilkunastu odsłon dziennie. Dzisiaj możemy się pochwalić ilością nawet 10k odsłon w miesiącu. Do rozwiązania mamy problem z wtyczką, która nie zlicza wszystkich wizyt w artykułach, natomiast przy tej informacji opieramy się o dane z GA. 

Promocje

Obecnie sami nie prowadzimy komercyjnych kursów, jednak oferujemy zniżki za pośrednictwem reflinków do innych serwisów. Wszystko umieszczone jest we wpisie zniżki od serwisu dlaTesterów.PL

Prezent

Pracujesz przy testowaniu oprogramowania, chciałbyś poszerzyć wiedzę w zakresie Javy? Zaproś swoich znajomych do polubienia naszych profilów na mediach społecznościowych i podeślij informację na e-mail redakcja@dlatesterow.pl. Dla osoby która zaprosi dużą ilość nowych testerów do śledzenia naszych fanpage zostanie wybrana i otrzyma bon podarunkowy na zakupy w javastart.pl w kwocie 119 zł. 
Zastrzeżenie – nie zapraszamy na grupach testerskich i innych, tylko indywidualnie. 
TERMIN 30.09.2021 roku. 

Dołącz do zespołu

Chcesz napisać artykuł lub więcej artykułów dla serwisu dlaTesterów.PL? Chcesz wyróżnić się spośród kandydatów, że jesteś bardziej proaktywny/a aniżeli pozostali. Napisz do nas na e-mail redakcja@dlatesterow.pl. Wskaż w jakiej tematyce chciałbyś/chciałabyś podzielić się wiedzą. 

Podsumowanie

Rocznica serwisu dlaTesterów.PL to wyjątkowy dzień. Codzienna praca pokazała, że przez dłuższy okres można tworzyć content i przekazywać bezpłatnie wiedzę. Większość informacji która jest przekazywana pochodzi z praktyki, czy zainteresowania kwestiami testerskimi.