Zniżki od serwisu dlaTesterów.PL

Organizacyjne

 208 

Zniżki od serwisu dlaTesterów.PL to wpis przedstawiający Wam listę aktualnych rabatów, które prezentujemy Wam na różne usługi, kursy, książki itd.

JavaStart.pl – rabat

Jeżeli chcesz kupić kurs Javy, Springa, testowania z wykorzystaniem Selenium i testNG, RestAssured lub jakikolwiek inny, zapraszamy na stronę JavaStart. Wchodząc przez nasz odnośnik otrzymujecie 5% rabatu na zakupy, a jednocześnie wspieracie w ten sposób rozwój serwisu. Ewentualnie w polu mam kupon rabatowy podaj POLECAM12880.
Dostępne kursy, które mogą Was zainteresować:
Kurs Java
Kurs Spring
Kurs Testowanie Jednostkowe
Kurs Selenium
Kurs REST Assured
Kurs Zestaw zadań Java
Kurs Pakiet kursów Java i Selenium
Więcej kursów znajduje się w ofercie

Kodologia.pl

Kodologia.pl to platforma oferująca kursy online z różnych języków programowania. Mamy możliwość sprawdzenia każdego kursu przed zakupem – twórcy udostępniają po kilka darmowych lekcji i na ich podstawie możecie ocenić czy chcecie korzystać. Korzystając z naszego reflinka do serwisu – kodologia.pl serwis otrzyma wsparcie w wysokości 15% wartości Twojego zakupu. W ramach serwisu macie możliwość skorzystania z kursów: SQL, Python, JavaScript, Java, Ruby, CSS, PHP, HTML, C++ i inne.

Mydevil.net

W przypadku chęci zakupu serwera czy innych usług dedykowanych przez serwis, zapraszam Was do odwiedzenia strony mydevil.net. Korzystając z naszego kodu DS2C49FMT1 uzyskasz 20% rabatu na usługi oferowane przez serwis. Hosting oferowany przez mydevil jest stabilny, co możecie przeczytać w raporcie.

CyberFolks

Jeżeli jesteś zainteresowany/a usługami CyberFolks (dawnie linuxcom.pl) i chciałbyś zakupić domenę, hosting czy serwer udaj się na stronę z naszego reflinku. Ewentyalnie w polu kupon rabatowy wpisz 48296070.

Kolejne oferty już wkrótce. 

Podsumowanie

Zniżki od serwisu dlaTesterów.PL to lista ofert, którą posiadamy jako serwis. Lista jest na bieżąco aktualizowana, także wchodząc na tą stronę masz pewność, że dana zniżka aktualnie działa.