Zniżki od serwisu dlaTesterów.PL

Organizacyjne

 80 

Zniżki od serwisu dlaTesterów.PL to wpis przedstawiający Wam listę aktualnych rabatów, które prezentujemy Wam na różne usługi, kursy, książki itd.

JavaStart.pl – rabat

Jeżeli chcesz kupić kurs Javy, Springa, testowania z wykorzystaniem Selenium i testNG, RestAssured lub jakikolwiek inny, zapraszamy na stronę JavaStart. Wchodząc przez nasz odnośnik otrzymujecie 5% rabatu na zakupy, a jednocześnie wspieracie w ten sposób rozwój serwisu. Ewentualnie w polu mam kupon rabatowy podaj POLECAM12880.

Mydevil.net

W przypadku chęci zakupu serwera czy innych usług dedykowanych przez serwis, zapraszam Was do odwiedzenia strony mydevil.net. Korzystając z naszego kodu DS2C49FMT1 uzyskasz 20% rabatu na usługi oferowane przez serwis. Hosting oferowany przez mydevil jest stabilny, co możecie przeczytać w raporcie.

CyberFolks

Jeżeli jesteś zainteresowany/a usługami CyberFolks (dawnie linuxcom.pl) i chciałbyś zakupić domenę, hosting czy serwer udaj się na stronę z naszego reflinku. Ewentyalnie w polu kupon rabatowy wpisz 48296070.

Kolejne oferty już wkrótce. 

Podsumowanie

Zniżki od serwisu dlaTesterów.PL to lista ofert, którą posiadamy jako serwis. Lista jest na bieżąco aktualizowana, także wchodząc na tą stronę masz pewność, że dana zniżka aktualnie działa.