Zniżki od serwisu dlaTesterów.PL

Organizacyjne

Loading

Zniżki od serwisu dlaTesterów.PL to wpis przedstawiający Wam listę aktualnych rabatów, które prezentujemy Wam na różne usługi, kursy, książki itd.

JavaStart.pl – rabat

Jeżeli chcesz kupić kurs Javy, Springa, testowania z wykorzystaniem Selenium i testNG, RestAssured lub jakikolwiek inny, zapraszamy na stronę JavaStart. Wchodząc przez nasz odnośnik otrzymujecie 5% rabatu na zakupy, a jednocześnie wspieracie w ten sposób rozwój serwisu. Kod rabatowy JavaStart.
1. Kurs Java
2. Kurs Spring
3. Kurs Testowanie Jednostkowe
4. Kurs Selenium
5. Kurs REST Assured
6. Kurs Zestaw zadań Java
7. Kurs Pakiet kursów Java i Selenium
8. Kurs konsultacje programistyczne
9. Bon podarunkowy
Więcej kursów znajduje się w ofercie
UWAGA po zmianach w zasadzie działania – rabat nalicza się jedynie po kliknięciu w link partnerski. 
Kupując kursy JavaStart z naszych reflinków wspierasz rozwój naszej witryny. 

Kurs SQL – zniżka dla czytelników

Specjalnie dla Was – Krystian Brożek – znany specjalista od SQLa przygotował zniżkę w kwocie 100 zł na zakup kursu. Jak wiemy wiedza z baz danych jest bardzo przydatna dla testerów, zatem warto rozważyć zakup w promocyjnej cenie. Zajrzyj na stronę geekon.edu.pl i wykorzystaj kod rabatowy na kurs SQL dlatesterow.pl.

LetyShops

Serwis letyshops.com to aplikacja pozwalająca uzyskiwanie cashbacku z zakupionych w internecie przedmiotów. Wystarczy kliknąć w link – by zarejestrować się z naszego reflinka, by wesprzeć nas w ten sposób. Aplikacja posiada też dedykowane wtyczki do przeglądarek Chrome, Firefox i Opera – które przypominają o włączaniu cashbacku na stronach partnerskich. Na bieżąco możecie też korzystać z aplikacji mobilnych na Androida czy iOS.

Kodologia.pl

Kodologia.pl to platforma oferująca kursy online z różnych języków programowania. Mamy możliwość sprawdzenia każdego kursu przed zakupem – twórcy udostępniają po kilka darmowych lekcji i na ich podstawie możecie ocenić czy chcecie korzystać. Korzystając z naszego reflinka do serwisu – kodologia.pl serwis otrzyma wsparcie w wysokości 15% wartości Twojego zakupu. W ramach serwisu macie możliwość skorzystania z kursów: SQL, Python, JavaScript, Java, Ruby, CSS, PHP, HTML, C++ i inne.

italki.com – rabat na naukę języka

Jak wiemy w naszej rzeczywistości konieczna jest umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. Gdzie nabywać praktykę? Skorzystaj z oferty italki.com, gdzie możesz rozmawiać z różnymi osobami. Korzystając z naszego reflinka, gdy zakupicie kredyty za $20, otrzymamy $10, a Wy $5! Ponadto korzystając z kuponu CF5 – otrzymacie 5 USD rabatu za zakup kredytów.

Mydevil.net

W przypadku chęci zakupu serwera czy innych usług dedykowanych przez serwis, zapraszam Was do odwiedzenia strony mydevil.net. Korzystając z naszego kodu DS2C49FMT1 uzyskasz 20% rabatu na usługi oferowane przez serwis. Hosting oferowany przez mydevil jest stabilny, co możecie przeczytać w raporcie. MyDevil.net kod rabatowy DS2C49FMT1. 

CyberFolks

Jeżeli jesteś zainteresowany/a usługami CyberFolks (dawnie linuxcom.pl) i chciałbyś zakupić domenę, hosting czy serwer udaj się na stronę z naszego reflinku. Ewentualnie w polu kupon rabatowy wpisz 48296070.

Szkoła Kierowników IT

Jeżeli chcesz rozwijać swoje umiejętności kierownicze, liderskie czy managerskie? Zapoznaj się ze szkoleniem na platformie https://szkolakierownikow.pl/kurs. Specjalnie dla czytelników dlaTesterów.PL – przygotowano specjalny rabat na -10%. Szkoła kierowników IT – kod rabatowy dt10p

Dokumentacja PRO

Pracujesz w projektach gdzie trzeba tworzyć dokumentację? Część pracy Twojej lub Twojego zespołu polega na pisaniu dokumentacji? Czy pracujecie zgodnie z zasadą – dokumentacji nikt nie chce pisać, ale każdy potrzebuje? Zapoznaj się z ofertą Karola dokumentacja.pro

Z kodem promocyjnym dla_testerow zapłacisz 10 % mniej.

Kolejne oferty już wkrótce. 

Podsumowanie

Zniżki od serwisu dlaTesterów.PL to lista ofert, którą posiadamy jako serwis. Lista jest na bieżąco aktualizowana, także wchodząc na tą stronę masz pewność, że dana zniżka aktualnie działa.