Zniżki od serwisu dlaTesterów.PL

Organizacyjne

 501 

Zniżki od serwisu dlaTesterów.PL to wpis przedstawiający Wam listę aktualnych rabatów, które prezentujemy Wam na różne usługi, kursy, książki itd.

JavaStart.pl – rabat

Jeżeli chcesz kupić kurs Javy, Springa, testowania z wykorzystaniem Selenium i testNG, RestAssured lub jakikolwiek inny, zapraszamy na stronę JavaStart. Wchodząc przez nasz odnośnik otrzymujecie 5% rabatu na zakupy, a jednocześnie wspieracie w ten sposób rozwój serwisu. Ewentualnie w polu mam kupon rabatowy podaj POLECAM12880.
Dostępne kursy, które mogą Was zainteresować:
1. Kurs Java
2. Kurs Spring
3. Kurs Testowanie Jednostkowe
4. Kurs Selenium
5. Kurs REST Assured
6. Kurs Zestaw zadań Java
7. Kurs Pakiet kursów Java i Selenium
Więcej kursów znajduje się w ofercie. JavaStart kod rabatowy POLECAM12880.

LetyShops

Serwis letyshops.com to aplikacja pozwalająca uzyskiwanie cashbacku z zakupionych w internecie przedmiotów. Wystarczy kliknąć w link – by zarejestrować się z naszego reflinka, by wesprzeć nas w ten sposób. Aplikacja posiada też dedykowane wtyczki do przeglądarek Chrome, Firefox i Opera – które przypominają o włączaniu cashbacku na stronach partnerskich. Na bieżąco możecie też korzystać z aplikacji mobilnych na Androida czy iOS.

Kodologia.pl

Kodologia.pl to platforma oferująca kursy online z różnych języków programowania. Mamy możliwość sprawdzenia każdego kursu przed zakupem – twórcy udostępniają po kilka darmowych lekcji i na ich podstawie możecie ocenić czy chcecie korzystać. Korzystając z naszego reflinka do serwisu – kodologia.pl serwis otrzyma wsparcie w wysokości 15% wartości Twojego zakupu. W ramach serwisu macie możliwość skorzystania z kursów: SQL, Python, JavaScript, Java, Ruby, CSS, PHP, HTML, C++ i inne.

Mydevil.net

W przypadku chęci zakupu serwera czy innych usług dedykowanych przez serwis, zapraszam Was do odwiedzenia strony mydevil.net. Korzystając z naszego kodu DS2C49FMT1 uzyskasz 20% rabatu na usługi oferowane przez serwis. Hosting oferowany przez mydevil jest stabilny, co możecie przeczytać w raporcie. MyDevil.net kod rabatowy DS2C49FMT1. 

CyberFolks

Jeżeli jesteś zainteresowany/a usługami CyberFolks (dawnie linuxcom.pl) i chciałbyś zakupić domenę, hosting czy serwer udaj się na stronę z naszego reflinku. Ewentualnie w polu kupon rabatowy wpisz 48296070.

Szkoła Kierowników IT

Jeżeli chcesz rozwijać swoje umiejętności kierownicze, liderskie czy managerskie? Zapoznaj się ze szkoleniem na platformie https://szkolakierownikow.pl/kurs. Specjalnie dla czytelników dlaTesterów.PL – przygotowano specjalny rabat na -10%. Szkoła kierowników IT – kod rabatowy dt10p

Kolejne oferty już wkrótce. 

Podsumowanie

Zniżki od serwisu dlaTesterów.PL to lista ofert, którą posiadamy jako serwis. Lista jest na bieżąco aktualizowana, także wchodząc na tą stronę masz pewność, że dana zniżka aktualnie działa.