Konferencja Agile & Automation Afternoons

Konferencja Agile and Automation Afternoons

News

Loading

Konferencja Agile and Automation Afternoons to ciekawe wydarzenie dla testerów, które odbędzie się online w godzinach popołudniowych. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne i wymaga jedynie rejestracji na stronie wydarzenia. Konferencja odbędzie się 07-08 września w godzinach 17.30 – 20.00/20.30.

Rejestracja

Rejestracja jest możliwa pod tym linkiem. Rozpoczęła się 31 sierpnia. Organizator wskazał, że posiada nielimitowaną liczbę miejsc. Jedynie trzeba pamiętać o zakończeniu rejestracji w dniu 07 października.

Agenda

Pierwszego  dnia konferencja rozpoczyna się o 17.30 i będziemy mieli możliwość uczestniczyć w trzech – 30 minutowych spotkaniach. 07 września po wszystkich prelekcjach, będziemy mieli również możliwość udziału w panelu eksperckim.

Drugiego dnia również rozpoczęcie eventu będzie o godz. 17.30, gdzie odbędą się trzy spotkania. Dwa 30 minutowe i jedno dłuższe – blisko godzinne. Tego dnia zabraknie panelu eksperckiego.

Prelegentami w trakcie spotkania będą Mesut Durukal, Olga Maciaszek-Sharma, Anna Radzikowska, Marcin Sikorski, Nick Stenning i Andrei Tognolo.

Konferencja Agile & Automation Afternoons - agenda

Z powyższego zdjęcia możemy się dowiedzieć jaka tematyka będzie poruszana na spotkaniach i każdy indywidualnie oceni czy warto poświęcić czas.

Podsumowanie

Konferencja Agile and Automation Afternoons to światełko w tunelu konferencji czy spotkań testerskich w obecnym czasie. Cieszyć nas może fakt, że z racji przełożenia AA Days na 2021 rok, chociaż w mniejszym stopniu odbędzie się wydarzenie dla testerów. Inne cykliczne newsy testerskie i nowości będą opisywane w dziale News.