Mega Sekurak Hacking Party 2022

News

Loading

Mega Sekurak Hacking Party 2022 to wydarzenie organizowane przez Sekuraka w formie całodniowego spotkania. W ramach tej imprezy zostaną poruszone kilka aspektów związanych z tematyką bezpieczeństwa. 

O wydarzeniu

Wydarzenie odbędzie się dnia 17 października 2022 roku, w godzinach 09.00 – 17.00 Miejsce: on-line – pełne informacje wysyłane będą dzień przed wydarzeniem. Zakup wejściówek możliwy jest na stronie wydarzenia. 

Dodatkowo dostępny jest rabat 35% na bilety STANDARD. Wystarczy wejść na link https://sklep.securitum.pl/mshp-pazdziernik-edycja-zdalna i użyć kodu: mshp-ts-35. Taniej już nie będzie. Oferta obowiązuje do 3.10.2022.

Wstępne tematy i prelegenci:

– Case study z pentestów: Niebezpieczeństwo Redisa – Jak finezyjnie wykonać RCE, wykorzystując killchain kilku niepowiązanych błędów? Marek Rzepecki

– CTI 101 – jak to zrobić u siebie? Sławomir Kiraga

– Purple-teaming w Polsce Tomasz Turba

– Kto Ci kradnie pakiety (Zabbix) Arkadiusz Siczek

– Praktyczny bettercap – czyli nowoczesny kombajn do realizacji ataków podsłuchu Maciej Szymczak

– Dwuosobowy oddział zwiadowczy. Ghidra razem z gdb. Czy Ghidra radzi sobie jako debugger binarek z architektury ARM? Jest tylko jeden sposób aby się przekonać Mateusz Wójcik

– Powershell dla blueteamów Paweł Maziarz

– Ratować czy zaorać – trudne decyzje po incydencie Grzegorz Tworek / PawełTworek

– Dlaczego hackowanie aplikacji webowych jest proste (100% aktualnej wiedzy) Michał Sajdak

– Nominacja do PwnieAward za błąd w kodzie referencyjnym Intel’a – retrospekcja Adam Zabrocki

– Eksfiltracja danych za pomocą CSS oraz Scroll-To-Text – nowa technika Maciej Piechota

– Najczęściej popełniane błędy w parsowaniu HTML – i jak to wpływa na bezpieczeństwo Michał Bentkowski

– OSINT historia prawdziwa #2 Tomasz Turba

– The DOMPurify Backrooms – Weird Tickets, elegant Bypasses & migrating into the Browser Mario Heiderich

– ElectroVolt: Pwning Popular Desktop Apps While Uncovering New Attack Surface on Electron Aaditya Purani/Mohan Sri Rama Krishna Pedhapati 

– Client-side security w 2022 roku Grzegorz Niedziela

Dla kogo?

 • Dla programistów,
 • Dla testerów,
 • Dla przedstawicieli zespołów odpowiedzialnych za  bezpieczeństwo IT w firmach,
 • Dla wszystkich pasjonatów tematu bezpieczeństwa IT.

Co otrzymam w ramach zakupu biletu?

 • udział w wyjątkowo merytorycznym wydarzeniu na żywo + dostęp do nagrania z wydarzenia przez kolejne 30 dni
 • doskonałą atmosferę i świetną platformę do dyskusji na temat cyberbezpieczeństwa (nasz kanał na Discordzie to miejsce gdzie będziesz miał okazję porozmawiać z innymi uczestnikami i naszymi prelegentami)
 • udział w wielu konkursach i możliwość wygrania fajnych nagród!
 • certyfikat uczestnictwa (w pdf)

CTF z NAGRODAMI!

W weekend poprzedzający MSHP (14.10-16.10) dla osób, które kupiły bilety na MSHP proponujemy udział w zawodach CTF (Capture The Flag). Zaoferujemy kilkanaście zadań najeżonych różnymi problemami bezpieczeństwa. W każdym z nich będzie można znaleźć flagę, za którą będą do zdobycia punkty. Osoby z największą liczbą punktów dostaną na koniec nagrody! Jakie?

 • I miejsce – 2000 zł
 • II miejsce – 1500 zł
 • III miejsce 1000 zł
 • IV/V – miejsce – 750 zł

Dodatkowo koszulki, skarpetki i bluzy sekuraka :-).

Bilet VIP

Przy okazji tej edycji Mega Sekurak Hacking Party kontynuujemy akcje z limitowanymi biletami MSHP VIP (jest tylko 30 takich biletów).

Co dostaniesz w ramach MSHP VIP?

 • 10 „kredytów” na  szkolenia z oferty Securitum do wykorzystania do końca 2023r. Szkolenia będą miały różną cenę w „kredytach”. Np. krótkie 4 godzinna szkolenia będą się liczyła za 1 kredyt co oznacza, że w ramach biletu VIP będzie można dostać 10 wejściówek na takie kursy. Dłuższe szkolenia 5 kredytów. Pełną listę proponowanych szkoleń będziemy ogłaszać w nabliższych miesiącach.
 • Dostęp do głosowego kanału MSHP na Discordzie. Dostaniesz dostęp do specjalnego kanału głosowego, który urochomimy podczas MSHP 17.10.2022. Będziesz mógł porozmawiać z innymi uczestnikami oraz prelegentami:-)
 • Specjalny dyplom Uczestnika VIP. Dostaniesz od nas specjalny, spersonalizowany dyplom. Wydrukowany na świetnej jakości papierze, oprawiony w ramkę i podpisany przez naszą Ekipę.
 • Wpis na listę VIP. Będziesz informowany w pierwszej kolejności o zbliżających się szkoleniach, nowych produktach itp. Plus dodatkowe zniżki 🙂
 • Bluza i kubek Sekuraka.
 • Inne niespodzianki.

Podsumowanie

Mega Sekurak Hacking Party 2022 to wydarzenie dla osób zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa. Więcej o tematyce bezpieczeństwa na serwisie znajdziecie tutaj, zaś informację o innych newsach – tutaj.