remote Sekurak Hacking Party

remote Sekurak Hacking Party marzec 2021

News

Loading

remote Sekurak Hacking Party marzec 2021 to wydarzenie organizowane przez Sekuraka w formie blisko dwugodzinnego spotkania online. W ramach tej imprezy zostaną poruszone dwa aspekty związane z tematyką bezpieczeństwa. 

O wydarzeniu

Wydarzenie odbędzie się dnia 29 marca 2021r., godzina 20:00. Zakończenie – około 22:00. Miejsce: on-line – pełne informacje wysyłane będą dzień przed wydarzeniem. Koszt zakupu najtańszej wejściówki od 29,00 zł + VAT. Sekurak przygotował też inne opcje dostępne na stronie wydarzenia

Agenda

Pierwszy wykład – Dorota Kulas – phishing na poważnie, czyli jak łowić cicho i skutecznie

W czasie prezentacji ma zostać przedstawiona kampania phishingową od A do Z, z punktu widzenia atakującego. Zostanie omówiony cel kampanii, będzie informacja o rekonesansie oraz o tym, jak właściwie dobrać temat uwzględniając uwarunkowania socjotechniczne. Będą też poruszone aspekty techniczne: klonowanie stron www i przechwytywaniu poświadczeń użytkowników i wiele innych. Dodatkowo przedstawiony zostanie temat białego wywiadu związanego z technologią używaną przez atakowaną organizację. Podsumowując prezentację, przedstawione zostaną najważniejsze punkty prelekcji, zarówno ze strony zespołów atakujących, jak i broniących infrastruktury. 

Drugi wykład – Maciej Szymczak – segmentacja w firmie, segmentacja w domu – jak podzielić sieć, żeby ograniczyć ryzyko potencjalnego ataku?

W prezentacji będzie poruszony temat stacji roboczych, drukarek oraz intranetów (oraz jak się do nich bezpiecznie dostać w czasie pandemii). Przedstawione zostaną zarówno dobre jak i złe scenariusze. Na koniec sesja Q/A w której uczestnicy będą mogli zadawać pytania. 

Zniżka

Specjalnie dla czytelników serwisu dlaTesterów.PL, Sekurak przygotował kod rabatowy – 20%. Chcą kupić bilet w niższej cenie wejdź na stronę Sekuraka a następnie po wybraniu opcji biletowej w polu kod rabatowy wpisz dlatesterow

Intro

Podsumowanie

remote Sekurak Hacking Party marzec 2021 to wydarzenie dla osób zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa. Wydawać się jednak może, że tematyka tego eventu jest taka, iż każdy użytkownik chcą poprawić swoje bezpieczeństwo winien zgłębić tą tematykę. Więcej o tematyce bezpieczeństwa na serwisie znajdziecie tutaj, zaś informację o innych newsach – tutaj.