Test Dive Conference 2023 – CFP

News

Loading

Test Dive Conference 2023 – CFP to krótki artykuł o nadchodzącym wydarzeniu. Konferencja Test Dive to jedna z największych konferencji testowych w Polsce. Co roku gromadzi entuzjastów testów i nowych technologii, profesjonalistów z branży, studentów, naukowców i partnerów biznesowych. Jest to przestrzeń wymiany doświadczeń i networkingu.

O wydarzeniu

Organizatorzy z Centrum Technologicznego NOKIA KRAKÓW zapraszają na tegoroczną – siódmą odsłonę Konferencji Test Dive! Konferencja Test Dive organizowana jest od 2017 roku i porusza tematy związane z takimi dziedzinami jak testowanie, IoT, Machine Learning, DevOps, Agile czy security. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w testowaniu, najlepsze praktyki i tematy związane z cyklem życia i jakością produkcji oprogramowania. 

Wydarzenie jest bezpłatne.

Call for papers

W tym roku z organizatorami spotykamy się 12 października w Multikinie w Krakowie.

Czy warto? Oczywiście, że tak! Masz szansę poprowadzić wykład podczas jednej z największych konferencji testerskich w Polsce i Europie! Jest ona traktowana przez wiele osób związanych z testowaniem oprogramowania jako ważna tradycja. Podczas wydarzenia prezentowane są najnowsze trendy w testowaniu. Ponadto najlepsze praktyki i tematy związane z cyklem życia i jakością produkcji oprogramowania.

Test Dive to nie tylko wykłady i prelekcje. To tutaj środowisko akademickie integruje się ze światem biznesu. Efektem czego są nowe znajomości i mnóstwo okazji do wymiany doświadczeń i dyskusji.

W tym roku podczas swoich wykładów zgłoszeni prelegenci będą mieli szansę zagłębić się w tematykę związaną przede wszystkim z testowaniem w medycynie oraz Machine Learning w testowaniu. Natomiast jeśli chcia(a)łbyś podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z dziedziny security, algorithms, telecommunication (4G/5G) itp. – nie trać czasu – wyślij zgłoszenie i zostań prelegentem na Test Dive 2023!

Zostań prelegentem i zgłoś się już dzisiaj.

Zgłoszenia CFP możliwe są do 15 czerwca 2023 roku. 

Informacje

Więcej informacji o Test Dive na stronie: https://testdive.pl/
lub w mediach społecznościowych:
Facebook: https://www.facebook.com/TestDiveConference/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/test-dive-conference/
Youtube: https://www.youtube.com/@testdiveconference6889

Podsumowanie

Test Dive Conference 2023 – CFP to pierwszy artykuł z serii wpisów informujących o przedmiotowej konferencji.  Więcej newsów czy informacji o konferencjach i innych wydarzenia znajdziecie – tutaj.