Social media dlaTesterów.PL

Organizacyjne

Loading

Social media dlaTesterów.PL to post w którym chcemy Was zachęcić do obserwowania naszych social mediów. Mamy nadzieje, że z czasem będą się rozrastać, będą też powstawać nowe, dzięki czemu ułatwimy sobie komunikację. O innych social mediach wspomnieliśmy w artykułach zbiorczych na temat Twittera czy Facebooka dla testerów oprogramowania, jednakże czas też na własną promocję. 

Aktualizacja 01.10.2022 roku:

Facebook

Obecnie posiadamy grupę na Facebooku – dlaTesterówPL, która posiada Wasze polubienia i obserwacje (zachęcamy do polubień). W obecnym modelu co poniedziałek otrzymujecie informacje o jednym nowym poście. Ponadto w tygodniu przypominamy o innym ciekawym (naszym zdaniem) materiale z którym warto się zapoznać. 

Z czasem będziemy starali się zachęcić Was do większej aktywności na serwisach, poprzez ogłaszanie konkursów, promocji u partnerów. 

Twitter

Jesteśmy również na Twitterze pod aliasem DTesterow, gdzie również powoli budujemy Wasze zainteresowanie. Podobnie jak na FB chcąc Was zachęcić do wizyt umieszczamy ciekawe linki do naszych materiałów. 

Podobnie jak na FB, będziemy też chcieli zachęcać Was do wzmożonej aktywności, poprzez zaproponowanie podobnych promocji. 

YouTube

Póki co brak takiego kanału – jeżeli jednak wyrazicie zainteresowanie, by powstało takie medium – proszę nie będzie problemu. Będą mogły powstawać tam materiały merytoryczne jak w artykułach. Ponadto – jeżeli będzie Wasze zainteresowanie – inne, ciekawe materiały. 

Slack

Może to nie typowe social media, jednak tam możecie w łatwy i szybki sposób proponować tematy którymi mamy się zająć, wytłumaczyć czy przedstawić. Kanał dostępny pod tym linkiem. Jeżeli chcecie o coś zapytać, a nie chcecie robić tego ze swojego oficjalnego FB czy Twittera – łączcie się, rozmawiajcie i wymieniajcie wiedzą. 

Linkedin

Powstała oficjalna strona na Linkedinie. Zapraszam do obserwowania by uzyskiwać za tym pośrednictwem najnowsze informacje. Profil dlaTesterów.PL na Linedin. 

Instagram

Zapraszamy do powstałej witryny na Insta. W ramach wpisów będziemy pokazywać dostępne gadżety serwisu, informację o wpisach, szkoleniach a także inne ciekawostki. Wpadaj do nas na Instagrama

Podsumowanie

Temat bardzo podobny jak ten zawarty w dziale kontakt, ma na celu zaproponowanie Wam korzystanie z tych social mediów, by poprawić naszą komunikację. Social media dlaTesterów.PL  powstają i na pewno, będziemy rozwijać, by przedstawiać Wam jak najlepsze treści, w miejscach z których najchętniej korzystacie.